Daň z príjmu

Celoročnú daň z príjmu si môžu zamestnanci vysporiadať aj vypracovaním daňového priznania alebo požiadaním zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov. V daňovom priznaní alebo ročnom zúčtovaní dane môže vzniknúť zamestnancovi nárok na vrátenie dane, ak počas kalendárneho roka nemal vysoké príjmy. V rámci našich služieb daňového poradenstva sme pripravení posúdiť akúkoľvek situáciu vašich zamestnancov a odporučiť vám ideálne riešenie z pohľadu ich daňových a odvodových povinností. 

zacinajuca firma

Daň z príjmu je pre nás rutinou

Daň z príjmu a účtovníctvo je gro našej práce a máme v týchto témach dlhoročnú prax a skúsenosti. Vypracujeme a podáme za vás daňové priznanie a budeme vás kvalifikovane zastupovať v komunikácii s daňovým úradom. Medzi naše ďalšie služby patrí aj napríklad individuálne posúdenie daňových a odvodových povinností a poradenstvo, vyplnenie a podanie daňových priznaní, vyhodnotenie a optimalizácia vášho účtovníctva, poradenstvo a praktické tipy pre začínajúce firmy a mnohé iné. 

Spracovanie daňových priznaní

Spracujeme a vyhotovíme Vám všetky typy daňových priznaní, ako napríklad daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb, daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb, daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty, daňové priznanie k dani z motorových vozidiel...

Účtovnícke služby

Potrebujete vymeniť účtovníka? Poskytneme Vám profesionálne spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva v zmysle platnej legislatívy. Nastavíme a optimalizujeme Vám Vaše účtovníctvo. Zanalyzujeme stavy na Vašich účtoch a tiež zinventarizujeme Vaše staré pohľadávky a záväzky a navrhneme možné riešenia.

Účtovnícke služby pre začínajúce firmy

Aj keď ste začínajúca spoločnosť, nemusíte mať obavy, poradíme a nastavíme Vám Vaše účtovníctvo. Poskytneme Vám profesionálne služby pri vedení jednoduchého a podvojného účtovníctva pre fyzické a právnické osoby v zmysle platnej legislatívy.

Ekonomické a právne poradenstvo

Naším cieľom je poskytnúť klientom kompletný poradenský servis pod jednou strechou. Poskytujeme odborné ekonomické poradenstvo, poradíme Vám, tak aby sa Vám ľahšie podnikalo. Naše portfólio služieb sme doplnili o právne poradenstvo a korporátne služby. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním poradenstva v oblasti zakladania obchodných spoločností, fúziách a akvizíciách, pri likvidáciách spoločností ako aj v otázkach pracovného a obchodného práva.

Externý účtovník je lepší ako zamestnanec.

Neplaťte za niekoho, komu nezáleží na Vašich výsledkoch. Ušetrite a zefektívnite Vaše financie s nami.
puzzle

Spoznajte našich klientov

Spoznajte našich klientov, pre ktorých pracujeme, pretože nič nehovorí o našej práci viac, ako spokojní klienti.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Napíšte nám správu.

Trnavská cesta 60, 821 02 Bratislava, Slovenská republika