Venujte sa tomu čo Vás baví a účtovníctvo nechajte na nás.

Účtovníctvo robíme tak, aby ste sa ním Vy vôbec nemuseli zaoberať. Navrhujeme riešenia, sledujeme termíny, upozorníme na riziká.

zacinajuca firma

Naše služby

Účtovnícke služby pre začínajúce firmy

Aj keď ste začínajúca spoločnosť, nemusíte mať obavy, poradíme a nastavíme Vám Vaše účtovníctvo. Poskytneme Vám profesionálne služby pri vedení jednoduchého a podvojného účtovníctva pre fyzické a právnické osoby v zmysle platnej legislatívy.

Mzdy a personalistika pre začínajúce firmy

Idete zamestnať prvého zamestnanca? Poradíme a pripravíme Vám všetky potrebné dokumenty v zmysle právnych predpisov. Tiež Vám mesačne spracujeme mzdovú agendu a personalistiku. Zabezpečíme za Vás všetky potrebné úkony, ktoré Vám vyplývajú od vzniku až po skončenie pracovného pomeru.

Zakladanie obchodných spoločností a predaj ready-made spoločností

Založenie obchodnej spoločnosti je s nami veľmi jednoduché. Poradíme Vám, aký typ právnej formy spoločnosti je pre Váš obchod najvýhodnejší. Následne pripravíme potrebné dokumenty, ktoré podpíšete u notára, ostatné už zabezpečíme u nás.

Ak nemáte záujem o založenie obchodnej spoločnosti a potrebujete firmu ihneď, môžeme Vám ponúknuť možnosť kúpy novozaloženej obchodnej spoločnosti (ready-made spoločnosti) čo Vám uľahčí a ušetrí čas na ceste k Vášmu podnikaniu.

Spracovanie daňových priznaní

Spracujeme a vyhotovíme Vám všetky typy daňových priznaní, ako napríklad daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb, daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb, daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty, daňové priznanie k dani z motorových vozidiel...

Sme Vašou oporou pri rozbiehaní novej firmy.

Ak ste vo fáze rozbiehania novej firmy, vieme Vám pomôcť nie len s účtovníctvom, ale aj so samotným založením Vašej novej spoločnosti.
puzzle

Spoznajte našich klientov

Spoznajte našich klientov, pre ktorých pracujeme, pretože nič nehovorí o našej práci viac, ako spokojní klienti.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Napíšte nám správu.

Trnavská cesta 60, 821 02 Bratislava, Slovenská republika