Externý účtovník, ktorému na Vás záleží.

Vieme, že Vaša spokojnosť je jedinou cestou k dlhodobej spolupráci.

tablet

Naše služby

Účtovnícke služby

Potrebujete vymeniť účtovníka? Poskytneme Vám profesionálne spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva v zmysle platnej legislatívy. Nastavíme a optimalizujeme Vám Vaše účtovníctvo. Zanalyzujeme stavy na Vašich účtoch a tiež zinventarizujeme Vaše staré pohľadávky a záväzky a navrhneme možné riešenia.

Mzdy a personalistika

Spracujeme Vám mzdové účtovníctvo. Sledujeme zmeny platnej legislatívy, spracovávame mzdy a personalistiku, poskytujeme hotline podporu Vaším zamestnancom ohľadom otázok súvisiacich s výpočtom miezd a reportujeme podľa potrieb spoločnosti. Veľkou výhodou je, že vieme realizovať úhrady miezd Vaším zamestnancom prostredníctvom tzv. Zvereneckého účtu a tým sa zabezpečí úplná anonymita miezd vo Vašej firme.

Spracovanie daňových priznaní

Vypracujeme Vám všetky typy daňových priznaní ako daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz DPH, daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb, daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb, daňové priznanie k dani z motorových vozidiel ...

Ekonomické a právne poradenstvo

Naším cieľom je poskytnúť klientom kompletný poradenský servis pod jednou strechou. Poskytujeme odborné ekonomické poradenstvo, poradíme Vám, tak aby sa Vám ľahšie podnikalo. Naše portfólio služieb sme doplnili o právne poradenstvo a korporátne služby. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním poradenstva v oblasti zakladania obchodných spoločností, fúziách a akvizíciách, pri likvidáciách spoločností ako aj v otázkach pracovného a obchodného práva.

Externý účtovník je lepší ako zamestnanec.

Neplaťte za niekoho, komu nezáleží na Vašich výsledkoch. Ušetrite a zefektívnite Vaše financie s nami.
majitelka

Spoznajte našich klientov

Spoznajte našich klientov, pre ktorých pracujeme, pretože nič nehovorí o našej práci viac, ako spokojní klienti.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Napíšte nám správu.

Trnavská cesta 60, 821 02 Bratislava, Slovenská republika