Daňová kontrola

Ak sa rozhodnete podnikať alebo ste už svoje podnikanie započali, je potrebné vedieť, akým daniam vaše podnikanie podlieha. Zabezpečíme, aby daňová kontrola vašej firmy prebehla hladko a bez problémov. Nás účtovný expert vám zodpovie na všetky otázky týkajúce sa vašich daní a účtovníctva. Vykonáme vám daňovú optimalizáciu a spracujeme všetky potrebné daňové priznania ako sú: 

– priznanie k dani z pridanej hodnoty (DPH), 

– priznanie k dani z príjmu právnických osôb a fyzických osôb, 

– priznanie k dani z motorových vozidiel, spracovanie dane z dedičstva, darovania, z prevodu nehnuteľností a daň z nehnuteľnosti či refundáciu DPH. 

zacinajuca firma

Daňová kontrola nemusí byť strašiakom

S nami je daňová kontrola vašej firmy vopred úspešná. Naši skúsení daňoví poradcovia vám navrhnú na základe analýzy daňovej situácie spoločnosti konkrétne riešenia k optimalizácii daňovej povinnosti, a to za použitia osvedčených modelov. Naša účtovná spoločnosť sa stará o klientov v celej Slovenskej republike. Vieme riešiť všetko on-line, na mieste vášho sídla teda nezáleží. 

Mzdy a personalistika

Spracujeme Vám mzdové účtovníctvo. Sledujeme zmeny platnej legislatívy, spracovávame mzdy a personalistiku, poskytujeme hotline podporu Vaším zamestnancom ohľadom otázok súvisiacich s výpočtom miezd a reportujeme podľa potrieb spoločnosti. Veľkou výhodou je, že vieme realizovať úhrady miezd Vaším zamestnancom prostredníctvom tzv. Zvereneckého účtu a tým sa zabezpečí úplná anonymita miezd vo Vašej firme.

Spracovanie daňových priznaní

Vypracujeme Vám všetky typy daňových priznaní ako daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz DPH, daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb, daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb, daňové priznanie k dani z motorových vozidiel ...

Ekonomické a právne poradenstvo

Naším cieľom je poskytnúť klientom kompletný poradenský servis pod jednou strechou. Poskytujeme odborné ekonomické poradenstvo, poradíme Vám, tak aby sa Vám ľahšie podnikalo. Naše portfólio služieb sme doplnili o právne poradenstvo a korporátne služby. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním poradenstva v oblasti zakladania obchodných spoločností, fúziách a akvizíciách, pri likvidáciách spoločností ako aj v otázkach pracovného a obchodného práva.

Účtovnícke služby

Potrebujete vymeniť účtovníka? Poskytneme Vám profesionálne spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva v zmysle platnej legislatívy. Nastavíme a optimalizujeme Vám Vaše účtovníctvo. Zanalyzujeme stavy na Vašich účtoch a tiež zinventarizujeme Vaše staré pohľadávky a záväzky a navrhneme možné riešenia.

Venujte sa tomu čo Vás baví a účtovníctvo nechajte na nás.

Účtovníctvo robíme tak, aby ste sa ním Vy vôbec nemuseli zaoberať. Navrhujeme riešenia, sledujeme termíny, upozorníme na riziká.

puzzle

Spoznajte našich klientov

Spoznajte našich klientov, pre ktorých pracujeme, pretože nič nehovorí o našej práci viac, ako spokojní klienti.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Napíšte nám správu.

Trnavská cesta 60, 821 02 Bratislava, Slovenská republika