Účtovníctvo a naše služby

Ponúkame profesionálne služby a poradenstvo v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva. Pomáhame začínajúcim firmám a zlepšujeme procesy v už zabehnutých firmách. Začať podnikanie a nastaviť správne firmu a účtovníctvo je absolútnym základom úspechu. Máme tiež pozitívne výsledky s už zabehnutými firmami, ktoré oceňujú náš prínos a vylepšenia v ich účtovníckej agende. Spracovávame účtovníctvo v zmysle platnej legislatívy, ktorú pravidelne sledujeme. Naši pracovníci sú odborne školení a zvládajú akýkoľvek nápor alebo časové termíny. Každej jednej firme venujeme maximálnu pozornosť a zodpovedný prístup.

 

zacinajuca firma

Účtovníctvo musí byť prehľadné

V každom účtovníctve sú najdôležitejšie aspekty prehľad a bezchybnosť. My vám nastavíme a optimalizujeme Vaše účtovníctvo presne v tomto duchu. Zanalyzujeme stavy na Vašich účtoch a tiež zinventarizujeme Vaše staré pohľadávky a záväzky a navrhneme možné riešenia. Budeme Vás pravidelne informovať o aktuálnom stave vášho účtovníctva pre váš absolútny prehľad. Zabudnite na problémy a ťažkosti s účtovníctvom, Monnet je tu pre Vás.

Spracovanie daňových priznaní

Vypracujeme Vám všetky typy daňových priznaní ako daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz DPH, daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb, daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb, daňové priznanie k dani z motorových vozidiel ...

Účtovnícke služby

Potrebujete vymeniť účtovníka? Poskytneme Vám profesionálne spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva v zmysle platnej legislatívy. Nastavíme a optimalizujeme Vám Vaše účtovníctvo. Zanalyzujeme stavy na Vašich účtoch a tiež zinventarizujeme Vaše staré pohľadávky a záväzky a navrhneme možné riešenia.

Ekonomické a právne poradenstvo

Naším cieľom je poskytnúť klientom kompletný poradenský servis pod jednou strechou. Poskytujeme odborné ekonomické poradenstvo, poradíme Vám, tak aby sa Vám ľahšie podnikalo. Naše portfólio služieb sme doplnili o právne poradenstvo a korporátne služby. Máme bohaté skúsenosti s poskytovaním poradenstva v oblasti zakladania obchodných spoločností, fúziách a akvizíciách, pri likvidáciách spoločností ako aj v otázkach pracovného a obchodného práva.

Spracovanie daňových priznaní

Spracujeme a vyhotovíme Vám všetky typy daňových priznaní, ako napríklad daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb, daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb, daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty, daňové priznanie k dani z motorových vozidiel...

Externý účtovník je lepší ako zamestnanec.

Neplaťte za niekoho, komu nezáleží na Vašich výsledkoch. Ušetrite a zefektívnite Vaše financie s nami.
puzzle

Spoznajte našich klientov

Spoznajte našich klientov, pre ktorých pracujeme, pretože nič nehovorí o našej práci viac, ako spokojní klienti.

Máte otázky? Pýtajte sa.

Napíšte nám správu.

Trnavská cesta 60, 821 02 Bratislava, Slovenská republika